Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

MIMOŇSKÉ Války XIV

 

Obrazek


Video zde:

Omluvte prosím chybu ve videu.  Nejedná se o IV , ale jedná se o XIV. Chybí písmenko.  !!!!!!!!!!!!

 

 

  Podle pořadatelů dorazilo na XIV. ročník Mimoňských válek na bývalém vojenském letišti Hradčany v obci Ralsko na Českolipsku přes 6 000 aut a asi 20 000 účastníků. Na třídenním srazu se i letos soutěžilo ve sprintu na 1/4 míle, slalomu a driftování, proběhla také rychlostní zkouška. Pro návštěvníky akce byl připravený i bohatý doprovodný program.

Jak prožil letošní sraz navštěvník Jan Pohrom?

Je pátek něco po čtvrté hodině odpoledne a já už si se svojí přítelkyní říkáme , sakra kde je ten Jakub , už bysme jako taky mohli vyrazit. Jen jsem to dořekl na parkoviště v Nuslích pod jednim dlouhym mostem zaskřipali skoro sjetý destičky. Hle Jakub je tady jsem zaskřehotal skoro rozespalim hlasem.  Kuba na nás mezitim zakřičel tak šup narvěte sem do kufru auta ty vaše krámy (věci) a razíme.  S velkou krosnou dorazila i Jakubova přítelkyně . Nahazeli jsme tedy krámy do káry a šupky na dalnici. Když  jsme projeli Bílinou na Teplicku museli jsme zastavit, jelikož jsme právě zjistili že jedeme špatným směrem :-D :-)  Otočili jsme se tedy a valili si to na nějakej Uštěk nebo Uztěk , nebo to je fuck. j Po dlouhe době jsme vyjeli v jakesi obci Mimon.   Aaaaa jsme tu pánove a damy.  Všichni usměvy na tvářičkách :-)  Zastavili jsme tedy u benzinky aby jsme mohli nacerpat síly :-D :-)  Mezitím nam zablokoval vyjezd z benzinky jaky si nemecky Mega FORD CAR s caravanem a reklamou na airbrushe :-)  Chvili jsme na něj nadavali , pozdeji mu nadávali a pozdeji blbeček odjel. Jeli jsme tedy rovnou za nim na to veleslavný starý vojenský letiště.  Mezi tim vidíme borce za nami jak totálně uvařil auto. Tak si říkame že tam asi budem dřiv než on na tom letišti. U vstupu se na nas usmala slečna a vyhrkla : ,, čau , šest stovek,,  a další s druhý strany křiči : ,,  pust´ varovky a jed max. třicet,,  . nojo, jsme ji všichni odkyvali a už sme si to palili po letišti:-) Hlavně jsme furt komentovali , že je ta akce rok od roku dražší, a hlavně taky počitáme že další mimonské války budou za litr na auto. :-D :-)) Každou chvili jsme hlasily hlašky typu: ,,haha, ten zrezlej vyfuk na tom mechovim fávu je tuning? ,, :-D Ale jinak už jsem i v patek viděl pěkny kárky. Po půl hodince jsme si docela našli mýstečko ke stanovani. Hned jsme vyrazili do lesa abychom si natahli dřívy a nasledně podpalili vohěn´ na letišti, stejně tam jsou SDH (hasiči) tak co, řekli jsme si. Když jsme natahli dřívi tak u nás zastavil jakysi hodny pořadatel , který nám vysvětlil že bohužel vohen zapalovat nemužeme. Tak sme si šli koupit parek v rohliku a dojist se pozdeji neugrilovanymi klobasy.-)     Pozdeji vecer jsme si zalezli do stanu a strhlo se jakysi apokalipsove deštné přehánkovatěli :-D Ktery nejakou tu dobu trvalo. Totalne nam prochcal span a spali sme v zime mokry až dorana , kdy nas prozmenu probudil 40 stupnove vedro ve stanu jelikoz pařilo sluničko.   Druhy den tedy jme se nasnidali a šli prohlížet karky. No trochu jsme se divili protoze jsem videli v libovkach spousty aut v zakladu ,, obyčejny seriovky,, . Vsechno jsme to prolezli koupili jsme par veci a jeli sme smer Praha jelikož sme byli spaleny od slunička jak exoti z Afriky:-)

 

                                                                                                             článek: H.P

 

Náhledy fotografií ze složky Mimonske valky 14

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je to přesné,A sedí to.:-)

(Kikina.Roxyna, 13. 5. 2009 13:17)

Čauky:-)))Velmi Hezky napsané,a vystižně pravdivý,k mému štěstí i neštěstí jsem u toho byla!:-)Ale ty Autíčka prostě my vlezli některý do srdíčka:-)P.S.:Sprcha tam byla v Noci Zadarmo,lol:-)

...

(PRESS - FORPEOPLE, 12. 5. 2009 9:07)

Ahoj ta pisnička co začíná v 02:35 jse jmenuje Paul Van Dyk - let go

.....

(coupe, 11. 5. 2009 23:37)

neví někdo co je to za pisničku v pozadí videa ,začína v pulce videa díky

Názor:

(Dj Liki, 11. 5. 2009 14:30)

Mně se to docela líbí, ... závidim žes u toho byl, ...

krutý

(joy-M, 11. 5. 2009 13:44)

je to pekne udělany , super , mimon forever